27 лютого 2015 року у приміщенні Слов’янського міськрайонного суду в режимі відеоконференцзв’язку була проведена спільна нарада керівництва апеляційного суду Донецької області з головами місцевих судів області та суддями апеляційного суду щодо підведення підсумків роботи за 2014 рік.

