
В День збройних сил України вітаємо всіх військовослужбовців, які в будь-яку хвилину готові захищати український народ та територіальну цілісність країни, забезпечувати мир і спокій наших громадян. Дякуємо за службу та зичимо міцного здоров’я, віри у перемогу, незламного духу!
З повагою,
Голова Слов’янського міськрайонного суду Наталія Олександрівна Дюміна
Донецької області

