
Колектив Слов’янського міськрайонного суду щіро вітає Тамару Миколаївну Попович, суддю Дебальцевського міського суду Донецької області, із переведенням на роботу на посаді судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області, відповідно до Указу Президента України №228/2018 «Про переведення суддів».
30 серпня 2018 року Тамара Миколаївна приступила до виконання обов’язків судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області
З повним текстом Указу можливо ознайомитись на посиланням

